اسلایدر

تصاویر پیشنهادی برای پخش در مانیتورهای مجلس شورای اسلامی :: شــــــــــــــــــــاه کلیــــــد

شــــــــــــــــــــاه کلیــــــد

اگه از این وبلاگ خوشتون اومد ctrl+D

شــــــــــــــــــــاه کلیــــــد

اگه از این وبلاگ خوشتون اومد ctrl+D

كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

پشتیبانی

اسکرول بار

ابزار هدایت به بالای صفحه


با توجه به این که گویا مجلسی ها فکر می کنند که مهم ترین مشلات جامعه،‌ عدم تغییر در ساعات کاری رمضان، ساپورت پوشیدن چند زن و دختر،‌ وازکتومی کردن چند مرد و ممنوع نبودن حرف زدن رئیس جمهور پیشین است،‌ تصاویر زیر را به عنوان مشتی نمونه خروار به مجلسی ها عرضه می کنیم تا بلکه این ها را هم از مانیتورهای مجلس پخش کنند و در جریان باشند که مردم ایران با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم می کنند.


برای خواندن کل مطلب لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید 


امروز یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که طرح دوفوریتی تغییر ساعات کار در ماه رمضان تقدیم هیأت رئیسه مجلس شده است. 10 نماینده هم به وزیر دادگستری تذکر داده اند که چرا خاتمی ممنوع البیان و ممنوع التصویر و ممنوع الخروج نیست؟! هفته گذشته هم یک فوریت طرح زندانی کردن کسانی که وازکتومی می کنند را تصویب کردند. چند روز پیش هم مجلسی ها،‌ تصاویری از زنان ساپورت پوش را در مانیتورهای بزرگ صحن علنی پخش کردند تا به وزیر کشور در این باره تذکر و کارت زرد دهند.با توجه به این که گویا مجلسی ها فکر می کنند که مهم ترین مشکلات جامعه،‌ عدم تغییر در ساعات کاری رمضان، ساپورت پوشیدن چند زن و دختر،‌ وازکتومی کردن چند مرد و ممنوع نبودن حرف زدن رئیس جمهور پیشین است،‌ تصاویر زیر را به عنوان مشتی نمونه خروار به مجلسی ها عرضه می کنیم تا بلکه این ها را هم از مانیتورهای مجلس پخش کنند و در جریان باشند که مردم ایران با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم می کنند.

سرقت و زورگیری از مشکلاتی است که مردم را بسیار می آزارد و حتی در روز روشن و مرکز شهر هم اطمینانی به این که زورگیرها و کیف قاپ ها نخواهند آمد،‌ نیست. آیا نباید به طور ریشه ای این مشکل ضدامنیتی را به حداقل رساند؟ وجود زورگیرها،‌ از حضور ساپورت پوش ها حتماً خطرناک تر است.


 
جاده های نامناسب،‌ خودروهای بی کیفیت و فرهنگ پایین رانندگی سالانه بیش از 20 هزار ایرانی را به کام مرگ می کشد. تعداد بیشتری را مجروح می کند و هزاران میلیارد تومان هزینه های مادی آنی و آتی به جامعه تحمیل می کند. نمایندگان برای الزام خودروسازان به همسان سازی کیفیت خودروهایشان با انواع مشابه خارجی، بهسازی و ایمن سازی راه ها و ارتقای فرهنگ رانندگی مردم چه کرده اند؟ فرهنگ، فقط در نوع پوشش خانم ها خلاصه نمی شود. بهبود وضع رانندگی هم کار فرهنگی می خواهد.


  


- 55 درصد از طلاق‌ها در کشور به دلیل اعتیاد است.
- 65 درصد از همسرآزاری‌ها به دلیل اعتیاد است.
- 30 درصد از کودک‌آزاری‌ها به دلیل اعتیاد است.
- 25 درصد از قتل‌ها به دلیل اعتیاد است.
- 23 درصد از نزاع‌ها و خشونت‌ها به دلیل اعتیاد است.
- 35 تا 40 درصد از سرقت‌ها به دلیل اعتیاد است.
- 65 درصد زندانی ها مستقیم یا غیر مستقیم با مقوله مواد مخدر سر و کار دارند.
- برای مبارزه با مواد مخدر 3 هزار و 750 نفر شهید شده اند و 12 هزار تن دیگر جانباز.
مجلسی ها بفرمایند آیا این فاجعه بزرگ ملی نیاز به طرح های چند فوریتی و البته نظارت بر اجرای قاطع مصوبات ندارد؟
آیا برای دیدن عکس جوانان مملکت که در وضعیت اسفناک اعتیاد گرفتار شده اند هم مانیتورهای صحن علنی را روشن خواهند کرد یا فقط زنان و دختران ساپورت پوش را می بینند؟
هزاران نفر بر اثر آلودگی مستمر هوا در سال می میرند. از ریزگردهایی که زندگی را بر مرزنشیان تنگ کرده تا گازهای آلاینده ای که مردم شهرهای بزرگ را خفه می کند.
راستی وقتی بنزین های آلوده توزیع می شد چرا خبری از طرح های دو فوریتی و کارت زرد نبود؟خود مجلسی ها بهتر از هر کس دیگری می دانند که چند درصد مردم زیر خط فقرند. تازه فقیر صرفاً کسی نیست که در حاشیه ها و بیغوله ها زندگی می کند بلکه بسیاری از کارمندان و کارگرانی که اگر نیازمند یک عمل جراحی ساده شوند شیرازه مالی زندگی شان از هم می پاشد هم فقیرند ولو آن که لباس های مرتب بپوشند و صورت به سیلی سرخ دارند.کودکان کار،‌ نه توطئه استکبار است و نه حل این مشکل در بن بست تحریم ها گرفتار. این ها کسانی هستند که طبق قانون اساسی باید از تحصیلات رایگان برخوردار شوند و طبق اعلامیه حقوق بشر که ایران نیز آن را امضا کرده، از کودکی خود لذت ببرند. اما کار در محیط بی رحم جامعه بزرگسالان آنان را از رشد باز می دارد و بعضی هایشان هم مجرمانی می شوند که جامعه ساخته است. مجلسی ها،‌ خود فرزند دارند ولی چرا برای حل مشکل این فرزندان مظلوم ایران، کاری نمی کنند؟ راستی جرم انگاری برای وازکتومی مهم تر است یا رسیدگی به حال کودکانی که پدران شان وازکتومی نکردند و کودکانی محروم از لذت کودکی با جامعه تحویل دادند؟!
 محیط زیست ایران با سرعت تمام در حال نابودی است. بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی از بین رفته اند یا در معرض انقراض اند. وضعیت جاهایی مانند دریاچه ارومیه و بختگان و جنگل های بلوط زاگرس و اراضی شمال و سواحل جنوب و ... هم که روز به روز بدتر می شود.
آقایان و خانم های نماینده! اینجا ایران است و شما هم ایرانی.


کمبود،‌ گرانی و قاچاق دارو
آیا مجلسی ها نسخه به دست برای پیدا کردن یک دارو کل شهر را گشته اند؟!


   سونامی سرطان
کجای دنیا در یک سونامی این همه آدم سرطان می گیرند؟‌ مجلسی ها از خودشان پرسیده اند علت چه می تواند باشد؟


تکدی گری
(بدون شرح)


یک چهارم ازدواج ها به طلاق منجر می شود. مجلسی ها بهتر است به جای ابراز ناراحتی از فروپاشی بنیان های خانواده در غرب، فکری به حال فروپاشی خانواده های ایرانی کنند.


زنان کارتن خواب
بله!‌ اینجا هم ایران است و اگر مجلسی ها این صحنه ها را نمی بینند،‌ می توانند تصاویرش را در مانیتورهای مجلس تماشا کنند تا بدانند دور و برشان چه می گذرد؟! چرا فقط زنان ساپورت پوش را می بینند و این زنان را نه؟!
البته این تصاویر همان طور که ذکر شد، مشتی بود نمونه خروار و اگر چشم بگشایند و اندکی از سیاسی کاری دست بردارند، واقعیت های زیادی را پیرامون شان می بینند لعلهم یتفکرون!
http://www.aftabir.com

نظرات  (۶)

۲۷ شهریور ۹۳ ، ۱۵:۳۰ درسا تتلیتی
واقعا دردناک بودن ولی از دست ماهم کاری ساخته نیس
پاسخ:
درسته دردناکه
۲۴ شهریور ۹۳ ، ۰۸:۴۱ مسلم بیگ‌زاده
نکته آخر اینکه تجزیه و تحلیل مسائل روز کار من و شما نیست!
نمیشه با گذاشتن چندتا عکس، یه کشور رو به چالش کشوند.
باید تمام جوانب مدنظر گرفته بشه. هم خوب و هم بد.
اما همیشه «بد» بیشتر خودشو نشون داده.
پاسخ:
درسته صحبتت ولی باید یه کسی  اینا رو نشون بده یا نه ؟
نمیشه که ما همه چشامونو ببندیدم وفقط نگاه کنیم. من معتقدم هر کس هر نظری داره باید بگه البته تو محیطی دوستانه. بقول خودت دشمن دنبال تفرقه افکنی بین ماست.
اگه ما بیایم مشکلات اصلی رو حل کنیم ومردم تو رفاه باشن و بشه فقرو کمتر کرد چون اعتقاد دارم نابود نمیشه...مردم از نظام بیشتر حساب میبرن وما باید اینکارو بکنیم.
آدمی که سرشو با شکم گشنه میزاره زمین ساپورت چی حالیش میشه آخه....
۲۴ شهریور ۹۳ ، ۰۸:۳۷ مسلم بیگ‌زاده
عکسا رو دیدم؛
خیلی ناراحت کننده و تکان دهنده اند.
اما خب در جواب دوست عزیزمون و البته کامل کردن فرمایشات ایشان بگم این دو مسئله کاملا از هم جدان!
اصلا یه نفر که با چاقو تو خیابون جلوی یه نفر رو میگیره هیچ ربطی به اون ساپورت نداره! یا اون کسی که این همه اختلاس می‌کنه تا قشر آسیب‌پذیر جامعه به این وضع فلاکت بار دربیاد، چه ربطی به اون ساپورت داره!
موقعی که تورم در مدت کوتاهی اینقدر بالا میره، چه ربطی به اون ساپورت داره.
موقعی که یه آدم عادی نمی‌تونی یه زندگی و یا یه خونواده رو اداره کنه و زندگیش از هم می‌پاشه، خب چه ربطی به اون ساپورت داره!؟
حالا گیریم یه نفر از سر نداری و فقط یه ساپورت پوشید و جوری لباس پوشید که بقیه بفهمن ایشون تن‌فروش هستن، دلیلش فقط نداریه! نه هوس.

نظرم طولانی شد؛ اما باید این جمله رو بگم، دشمن از اینکه به جون هم بیفتیم بیشتر سود می‌بره.
نظر من و تو اصلا مهم نیست، ولی بهتره اول این مسائل حل بشن.
بنده به شخصه ترجیح می‌دم کشورم پابرجا بمونه اما بعضی از دخترا ساپورت بپوشن تا اینکه بشیم یکی شبیه افغانستان که...
پاسخ:
سلام دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی و نظرتو دادی...

۱۹ تیر ۹۳ ، ۱۰:۰۶ حسین شکری
صحنه های دردناکی به نمایش گذاشتی که متاسفانه واقعیت دارن
پاسخ:
ممنون از نظرت
تو رو لینک کردم تو هم من رو لینک کن
پاسخ:
شما هم لینک شدین دوست خوبم
مسائل رو با هم خلط نکن...
تمام این مواردی که شما فرمودید درسته و باید رسیدگی بشه و تمام مواردی هم که به عنوان مسائل کم اهمیت اشاره کردی باید رسیدگی بشه...
همون قدر که غارت اموال مردم مهمه غارت روح و روان یه جوون بیست و چند ساله با پوشیدن ساپورت هم مهمه!!!
پاسخ:
نظرت کاملا قابل احترامه ولی شکم گرسنه دین وایمون نمیشناسه نمیدونم چقد این حرفو قبول داری ولی تا وقتی فقر از بین نره بقیه مشکلات هم که از اون نشات میگیرن پا برجاست.
پس اول باید مشکلات اصلی حل بشه .
مطمعن باش بعد از اون بقیه مشکلات نیز از بین مره.
در ضمن یه جوری حرف میزنین انگار تو ایران زندگی نمیکنی.بنظر خودت خیابونای ایران محل امنیه واسه تردد ؟ بزار یه آماری بهت بدم که خیابونای ایران جزو نا امن ترین خیابانای جهانه وبیشترین کشته رو هر روز داریم میدیم.
در ضمن بنظرت معتاد کم داریم؟؟؟؟؟
بیشتر جوونای ما دارن تلف میشن تو دام اعتیاد .
بهتره یکم چشامونو باز کنیم و واقع بین باشیم.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی